Мологівська сільська рада об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

ДУ"Центр пробації" інформує! Виховна година  на тему  «Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру».

Дата: 26.09.2024 13:11
Кількість переглядів: 63

Фото без описуФото без опису

 

 

 

29 вересня кожного року в Україні вшановують День пам'яті жертв Бабиного Яру. Бабин Яр урочище в Шевченківському районні м. Києва, один з найбільших ярів. Назва відома х ХV ст. відколи у 1401 році його власниця шинкарка (баба) продала цю землю Домініканському монастирю. У 1941-1943 роках Бабин яр став місцем масових страт і поховань величезною братською могилою. Лише за 2 дні 29 та 30 вересня 1941 року було знищено більш 30 тисяч євреїв. Усього за роки нацисткою окупації Києва, за різними джерелами загинуло понад 100000 людей різної національності. Після Другої світової війни Бабин Яр став символом людської трагедії, страждань мирного населення під час війни.

25 та 26 вересня 2024 року, з нагоди Дня пам’яті жертв Бабиного Яру працівниками Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області спільно зпредставниками Публічної бібліотеки Білгород-Дністровської МТГ для засуджених осіб,та осібякі вчинили злочин проти основ національної безпеки України проведена  виховна година  на тему «Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру». В ході заходів торкнулися питань цінності та недоторканості людського життя, атакож було продемонстровано документальну стрічку українського режисера Володимира Чеппеля «Бабий Яр в пошуках пам’яті». Дана стрічка була презентована за сприяння Мережі DOCU/CLUB  кіноклубу документального кіно про права людини DocudaysUA. і демонструє -  люди гуляють доріжками парку серед різних пам’ятників і не завжди згадують, що це місце найжахливішої трагедії – загибелі десятків тисяч євреїв, українців, поляків, ромів, яких вбивали через їхню віру, національність, професію. Фільм Володимира Чеппеля розповідає про Бабин Яр, про трагедії Другої Світової війни та Куренівки. Цей фільм про надію на уроки пам’яті, надію, що такі трагедії ніколи не повторяться. …

Метою даних заходів було розкрити суть трагедії Бабиного Яру, пояснити її вплив на долю людства, викрити людиноненависницьку політи­ку нацизму, формувати історичну пам'ять сучасників, формувати   усвідомлення того, що мир, життя і злаго­да між людьми — найвищі на землі цінності; розвивати пізнавальну активність, вміння критично аналізувати історичні факти, робити власні висновки; виховувати почуття патріотизму й національної свідомості.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь