Футбольний сезон відкрито товариською зустріччю
Дата: 12.06.2018 21:28
Кількість переглядів: 287
22 квітня в селі Випасне ( Турлаки) відбувся етап щорічного відбіркового турніру по футболу «Кубок Бесарабії» серед команд півдня Одеської області. Учасників турніру привітали Народний депутат України Антон Кіссе та Голова Білгород-Дністровської районної ради Валерій Лобанов. Гостей приймав Голова Мологівської сільської ради Олег Німачук.
Футбольний сезон в Мологівській громаді відкрито напередодні зазначеної події, а саме 6 квітня, товариською зустріччю команд сіл Випасне-Турлаки в рамках підготовки до чемпіонату Білгород-Дністровського району.