День захисту дітей в Мологівській громаді: свято «Веселкова планета»

Дата: 17.06.2018 11:50

В Мологівській громаді до Міжнародного Дня захисту дітей пройшло свято «Веселкова планета» на території Випаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Саме сюди, на стадіон, зїхалися всі школи громади: Випаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Випаснянська ЗОШ І-ІІ ст. (Турлаки), Молозька ЗОШ І-ІІІ ст., Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст., Бикізький НВК та Розкішнянська ЗОШ І-ІІ ст.
Голова громади Німачук Олег Степанович привітав усіх діток та дорослих зі святом, разом із школярами відпустив в небо різнокольорові повітряні кульки, як символ надії та щастя. Танцювальний колектив  "Смайл" подарували присутнім чудовий виступ, а тренери веселкових команд підняли всім настрій запальним флешмобом.
Учні разом з тренерами, одягненими в сім кольорів веселки, розважалися  на свої станціях  і в кінці свята поласували морозивом.