Ремонт доріг в селі Сухолужжя: громадська ініціатива.

Дата: 24.06.2018 22:13

Фото без описуВ форматі громадської ініціативи та дольового співфінансування з сільського бюджету  було виділено 50 тис. грн., на які був проведений ямковий ремонт дорожнього покриття від зупинки «Місток» до кінцевої «Набережна» по маршруту руху сухолужського автобуса.
Ремонт охопив вулиці Кутузова, Набережна, Суворова, Пісчана. Основними організаторами та безпосередніми виконавцями ремонтних робіт стали депутати Мологівської сільської ради Наталя Буханенко та Леонід Софроні, сім´я Фісенків та Герасименків з с. Сухолужжя. До такої кропіткої роботи долучилися також багато селян, допомагаючи власною працею, продуктами харчування, організацією замовлення та доставки будівельних матеріалів, води,  додатково вкладаючись власним коштом. Серед них: М. Гетманченко, С. Хмельовський, О. Михайліченко та багато ін.