Будівництво і експлуатація Дністровської Вітроелектростанції

Дата: 07.09.2018 23:43

Фото без описуВ Білгород-Дністровському районі Одеської  області за межами населених пунктів с. Старокозаче, с. Козацьке (Старокозацька ОТГ), с. Молога (Мологівська ОТГ), с. Семенівка Семенівської сільськоїради та с. Удобне (Маяківська ОТГ) планується будівництво та подальша експлуатація Дністровської Вітроелектростанції загальною встановленою потужністю 150 МВт та внутрішніх ліній електропередачі в межах вітрополя ВЕС.

Генерація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлюваного джерела енергії-вітру, орієнтований термін експлуатації ВЕС-25 років. Вона займатиме загальну площу до 24,1 га. Річна потреба в воді до 108 м. куб. Власна річна потреба в електроенергії-до 8000 МВт*год. Щорічна генерація екологічно чистої електроенергії очікується приблизно 525 000 МВт*год. Висота башт-до 134 м, діаметри роторів ВЕУ-до 137 м.

Суб‘єкт господарювання ТОВ «Дністровська Вітроелектростанції», 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 37-41. Директор-Грищенко Дмитро Іванович.

Дозвіл на виконання будівельних робіт надається Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення -Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності.