Мологівська сільська рада об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у селі Сухолужжя

Дата: 11.02.2019 09:34
Кількість переглядів: 351

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності  для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у селі Сухолужжя

 

 

         Назва та місцезнаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Мологівської  сільської ради, 6771, Одеська область,Білгород-Дністровський район, село Молога, вул. Кишинівська, 221-а.

        Назва об’єкту:  земельна ділянка несільськогосподарського призначення (надана в оренду для розміщення магазину), площею 0,0278 га. Адреса: село Сухолужжя, вул.  Суворова, 11-а. Нормативна  грошова оцінка земельної ділянки 117 521,45  грн. Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі у приватну власність шляхом продажу.

       Конкурс буде здійснюватись відповідно до Закону України „Про оцінку земель” та Закону України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність: відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки, зокрема подібної земельної ділянки; переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні подібної оцінки; письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “ Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки та напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
        Учасникам конкурсу необхідно подати до Мологівської  сільської ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів. Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).
        

До підтверджуючих документів віднесено:

- заява на участь у конкурсі;

- копія установчого документа претендента;

- копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- нотаріально посвідчену копію ліцензії на проведення землеоціночних робіт, виданої Держкомземом України;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

- копія свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
- інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки експертної грошової оцінки земельної ділянки, у тому числі подібної оцінки).
         Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

На конверті необхідно зробити помітку:” На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності (із зазначенням назви об’єкту) “.

Конкурсну документацію слід подати до Мологівської сільської ради (секретарю конкурсної комісії) до 07 березня  2019 року (включно) за адресою: 6771, Одеська область, Білгород-Дністровський район, село Молога, вул. Кишинівська, 221-а, кабінет № 4.

         Конкурс буде проведено 12 березня 2019 року, о 10.00 годині, у приміщенні сільської  ради за адресою: село Молога, вул. Кишинівська, 221- А  (кабінет сільського голови).

Телефони для довідок 067-41-88-647.

 

                                                                                                      Конкурсна комісія
 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь