Розпорядження голови Мологівської сільської ради № 8-ОД від 13.02.2019 року "Про скликання 16-ї сесії сільської ради VІІ скликання"

Дата: 13.02.2019 09:01

ОДЕСЬКА  ОБЛАСТЬ

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОН

МОЛОГІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

13 лютого  2019 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № - 8-ОД

„Про  скликання  16-ї  сесії

сільської  ради  VІІ скликання ”.

Керуючись ст.ст.26, 42, 46,  п.4,5  Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”,  Регламентом  сільської  ради :

1. Скликати 16-ту сесію сільської  ради VІІ скликання  22 лютого 2019 року о 13 годині 00 хвилин  в  приміщенні  виконавчого  комітету  сільської  ради  с.Молога, вулиця Кишинівська, 221а  та рекомендувати для розгляду на засіданні шістнадцятої сесії сільської  ради  наступні  питання :

1.1. Про внесення  змін та доповнень  до рішення сесії №14/483-VІІ від 22 грудня 2018 року «Про  бюджет  Мологівської сільської ради на 2019 рік».

1.2. Про  хід та результати  виконання  рішення  сільської ради  від 19 січня 2018 року №3/25 «Про  бюджет Мологівської сільської ради на 2018 рік”  за 2018 рік».

1.3.Про звіт сільського  голови  про  роботу  Мологівської  сільської  ради  за  2018 рік.

1.4. Про звіти  депутатів  Мологівської  сільської  ради VІІ скликання за  2018 рік.

1.5. Про внесення змін до рішення сесії №14/482 від 22 грудня  2018 року « Про затвердження структури та штатів Мологівської  сільської  ради  та всіх юридично  відокремлених  підрозділів на 2019 рік» .

1.6. Про внесення  змін та доповнень  до рішення сесії від 30.10.2018 року «Про затвердження програми «Шкільний  автобус» на 2018-2019 н.р..

1.7. Про затвердження плану  фінансової  підтримки  КП «Комфорт-сервіс».

1.8. Про затвердження структури та штатів КП «Комфорт-сервіс» Мологівської сільської ради.

1.9. Про надання згоди на безоплатне прийняття  зі спільної  власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної  власності Мологівської сільської ради комп’ютерного  обладнання та засобів навчання  для  кабінетів  хімії, біології, фізики освітніх закладів  області..

1.10. Про створення  комунальної установи «Мологівський  інклюзивно-ресурсний  центр» Мологівської  сільської ради  Білгород-Дністровського району  Одеської  області.

1.11. Про надання  матеріальної  допомоги  на лікування.

1.12. Земельні питання

2.  Рекомендувати  провести  засідання постійних  комісій  з  попереднього  розгляду сесійних  питань  22  лютого  2018 року.

3. Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження   покласти  на  секретаря  сільської  ради  та  діловода Мологівської сільської ради - Лісову Л.М.. .

Сільський  голова :                                                                             О.С.Німачук