Конкурс на заміщення  вакантної посади  начальника Служби у справах дітей  Мологівської сільської ради

Дата: 28.02.2020 13:31

Мологівська сільська рада

оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади  начальника Служби у справах дітей  Мологівської сільської ради

Кваліфікаційні  вимоги до кандидата: громадянин України, який має вищу освіту (спеціаліст, магістр) за спеціальністю правознавство, вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді або службі в органах місцевого самоврядування не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Особам, які претендують на зайняття вказаної  посади, необхідно надати наступні документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію; дві фотокартки розміром 4x6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копію документа, який посвідчує особу;  копію трудової книжки; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»

Документи приймаються - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресоюМологівська сільська рада, вул. Кишинівська,221а, с. Молога.

Довідки за  тел. 0679569650