Щодо умов для вступу до Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського на спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування.

Дата: 23.06.2020 08:57

Поширення COVID-19 на території України та карантинні обмеження позбавили можливості проведення контактної профорієнтаційної діяльності шляхом традиційних зустрічей представників закладів вищої освіти з потенційними абітурієнтами 2020 року.

Колектив кафедри фінансів та обліку Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, розраховуючи на Вашу підтримку, звертається із проханням поширити серед мешканців Мологівської ОТГ інформацію щодо можливості вступу до нашого закладу вищої освіти на спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування.

Інформація буде корисно для:

-  осіб, які мають повну загальну середню освіту (на  ОР бакалавр, термін навчання 4 роки)

-  осіб, які мають диплом «молодший спеціаліст» або закінчили технікум (на ОР бакалавр, термін навчання 2 роки)

-  осіб, які мають диплом «спеціаліст», «бакалавр» (ОС магістр, термін навчання 1 рік 4 місяці)

Тільки разом ми зможемо побудувати сучасну державу із висококваліфікованими фахівцями.

З повагою, завідувач кафедри фінансів та обліку,

д.е.н., доцент Гуріна О.В.