Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області провів семінар до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

Дата: 26.11.2020 10:49

Семінар до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію

насильства щодо жінок.

17 грудня 1999 року ГенеральнаАсамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щорічно, починаючи із 1991 року, цього дня стартує всесвітня Кампанія «16 днів проти гендерного насильства», яка має на меті привернути увагу громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а головне – сприяти утвердженню ненасильницької ідеології.

Так,24 листопада 2020 року представником Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб Юлією Вороніноюдля підоблікових осіб Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробаціїпроведено семінар до «Дня боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок».

Метою даного заходу сталоприверненняувагисуб’єктівпробації до проблеминасильства у суспільстві та попередженнянегативнихявищ, щоможутьпризвести до насилляабоспровокуватийоговчинення.

Під час заходу присутні обговорили інформацію про те, щотакедомашнєнасильство, якііснуютьйоговидиізнались про  відповідальність і наслідки за вчиненнянасильницькихдій, як вберегти себе та своїхблизькихвідзагрозинасильства та мализмогупереглянутитематичнівідеосюжети. Також представник центру надалаінформацію щодо служб, якіможутьнадатипотерпілимкваліфікованудопомогу правового тапсихологічного характеру.

Післязакінчення заходу присутнімали змогу задати хвилюючі їх питання та отрималироздатковийматеріал за темою.

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області