Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області організував зустріч суб’єктів пробації з представником центру зайнятості

Дата: 26.11.2020 11:26

Зустріч з представником центру зайнятості.

З метою надання  профінформаційних консультацій 19 листопада 2020 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі провела семінар для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському міськрайонному відділіпробації.

Під час зустрічі провідний фахівець ознайомила присутніх  з наявними вакансіями, на які є можливість працевлаштуватися в містіБілгород-Дністровському та Білгород-Дністровському районі, можливістю реєстрації в службі зайнятості. Повідомила проперспективу отримати ваучер, освоїти одну з технічних професій в Одеському центрі професійно-технічної освіти, показала відеоролик – «Презентація Одеського ЦПТО», а також розповіла про можливість профорієнтації та відкриття власної справи.

Успіхповерненняпідоблікових до соціального способу життязначноюміроюзалежитьвідїхвласногобажання. Найефективнішимзахистом і попередженнямповторнихправопорушеньгромадян є їх легальна зайнятість. Тому у цьомупланіважливемісцезаймаєінформаційно-роз’яснювальна робота, яку спільнопроводятьфахівціорганівпробації та службизайнятості.

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ

філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області