Білгород-Дністровським міськрайонним відділом з питань пробації було організовано тренінг  на тему: «Альтернатива негативу».

Дата: 09.03.2021 08:37

«Мудра людина завжди знайде спосіб, щоб не розпочати війну

Ямамото

Конфлікти, вони всюди, в нашому житті, відносинах, спілкуванніШляхи вирішення конфлікту існують різні, але не всі вони приводять до мирного завершення та рішення. Особливо тривожне це питання для осіб, що вже мають конфлікті з законом й вже хоч раз вирішували конфліктну ситуацію застосовуючи насильницькі дії.

4 березня 2021  року  психологом Оленою Чумак,з метою попередження деструктивного рішення конфліктів,  для підоблікових клієнтів Білгород-Дністровського міськрайонного відділу з питань пробації було організовано тренінг  на тему: «Альтернатива негативу».

В ході групової роботи учасники ознайомилася з поняттям та причинами виникнення конфліктів.                    За допомогою рольових ігор тренувались застосовувати різні способи вирішення конфліктних ситуацій.  Також, вчилися прогнозувати наслідки, які можуть чекати на особу  у випадку вирішення конфліктів руйнуючими методами, в тому числі шляхом  вчинення злочину та насилля над іншою людиною. За допомогою практичних методик вчилися сприймати та розуміти свої емоції,емоції інших. Разом з учасниками заходу складали алгоритм альтернативи негативному емоційному стану.