Програма підтримки та частковій компенсації вартості установки індивідуального доїння

Дата: 19.05.2021 11:26

ОБЯВА

Мологівська сільська рада інформує фізичних осіб та фізичних осіб підприємців, що відповідно до напрямків діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одесчина», затвердженої 21 грудня 2018 року № 837-VІІ (із змінами) передбачено часткова компенсація вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільськогосподарської продукції, у тому числі доїльного обладнання.

Часткова компенсація буде надаватися на безповоротній основі фізичним особам та фізичним особам підприємцям, у власності яких перебуває від трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, у розмірі 60% від вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість), зазначеної у платіжних документах, що підтверджують оплату через державний банк але не більше 5000 гривень за одну установку індивідуального доїння.

Бажаючим прийняти участь у програмі підтримки та частковій компенсації вартості установки індивідуального доїння необхідно звернутися з відповідними документами до Мологівської сільської ради до 27.05.2021 року.

Мологівська сільська рада