ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ

Дата: 04.04.2022 08:32

Чат-бот від служби зайнятості: корисний інструмент

для роботодавців та шукачів роботи

• Тільки актуальні вакансії на нашому новому каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» за посиланням - https://t.me/worknowdcz.
  • Роботодавці можуть подати вакансію через наш чат-бот @DCZWorkNowBbot, ми одразу її опублікуємо та почнемо підбір кандидатів, зокрема через наші нові форми рекрутингу.
  • Гарантовано: у чат-боті ви в два кліки знайдете інформацію щодо пошуку роботи, професійного навчання, розміщення вакансій, трудового законодавства.
  • До того ж саме тут усі актуальні пропозиції роботи з усієї України.
  • Приєднуйтесь до наших нових каналів зв’язку.
  • Знайдемо роботу кожному українцеві, забезпечимо роботодавців кваліфікованим персоналом.
  • Виникли питання? Звертайтесь до відділу взаємодії з роботодавцями Білгород-Дністровського МРЦЗ ?(04849) 2-78-34.

Будемо раді допомогти