Позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 11.10.2022 16:43

10 жовтня 2022 року під головуванням сільського голови Олега НІМАЧУКА було проведено позачергове  засідання виконавчого комітету Мологівської сільської ради на якому було прийнято ряд важливих питань:

Про визначення обсягу компенсації  витрат  власників  жилих  приміщень, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Про затвердження протоколу засідання  комісії Мологівської сільської ради з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію від 07.10.2022р. № 1».

Про затвердження  інформаційних  і  технологічних  карток адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Мологівської сільської ради.