Мологівська сільська рада об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Увага! Віключення електроенергії.

Дата: 17.10.2022 11:47
Кількість переглядів: 164

 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Мологівська сільська територіальна громада.
  У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
 

Планова дата та час відключення Планова дата та час включення Назва населеного пункту Назва вулиць
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 12:00:00 Бикоза Ізмаїльська вул., Мічуріна вул., Польова вул., Центральна вул.
19.10.2022 12:00:00 19.10.2022 20:00:00 Бикоза Ізмаїльська вул., Мічуріна вул., Польова вул., Центральна вул.
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 12:00:00 Випасне 28 червня, Абрикосова, Багряного(Дзержинського), Балківська(Щорса), Берегова, Вишнева, Горіхова, Десантників, Кишинівська, Коцюбинського(Горького), Лесі Українки(Петровського), Масив №62, Межева(Котовського), Мічуріна(Паріжської Комуни), Першотравнева, Плавнева, Поповича, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Огородний, пров.Перемоги(пров.Петровського), пров.Соборний(пров.Жовтневий), Пушкіна, Радгоспна, Турлацька(Леніна)
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 20:00:00 Випасне 28 червня, Абрикосова, Багряного(Дзержинського), Балківська(Щорса), Берегова, Вишнева, Горіхова, Десантників, Кишинівська, Коцюбинського(Горького), Лесі Українки(Петровського), Масив №62, Межева(Котовського), Мічуріна(Паріжської Комуни), Першотравнева, Плавнева, Поповича, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Огородний, пров.Перемоги(пров.Петровського), пров.Соборний(пров.Жовтневий), Пушкіна, Радгоспна, Турлацька(Леніна)
19.10.2022 12:00:00 19.10.2022 20:00:00 Випасне 28 червня, Абрикосова, Багряного(Дзержинського), Балківська(Щорса), Берегова, Вишнева, Горіхова, Десантників, Кишинівська, Коцюбинського(Горького), Лесі Українки(Петровського), Масив №62, Межева(Котовського), Мічуріна(Паріжської Комуни), Першотравнева, Плавнева, Поповича, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Огородний, пров.Перемоги(пров.Петровського), пров.Соборний(пров.Жовтневий), Пушкіна, Радгоспна, Турлацька(Леніна)
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 12:00:00 Випасне (Турлаки) Поповича, Сонячна, Чижикова
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 20:00:00 Випасне (Турлаки) Поповича, Сонячна, Чижикова
19.10.2022 12:00:00 19.10.2022 20:00:00 Випасне (Турлаки) Поповича, Сонячна, Чижикова
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 12:00:00 Молога Виноградна, Вишнева, Дачна, Кишинівська, Миру(Комсомольська), Н.Лісового, Плавнева, Покровська(Піонерська), пров.Жовтневий, Софіївська(Жовтнева), Степова, Шкільна
19.10.2022 12:00:00 19.10.2022 20:00:00 Молога Виноградна, Вишнева, Дачна, Кишинівська, Миру(Комсомольська), Н.Лісового, Плавнева, Покровська(Піонерська), пров.Жовтневий, Софіївська(Жовтнева), Степова, Шкільна
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 12:00:00 Нове Нова
19.10.2022 12:00:00 19.10.2022 20:00:00 Нове Нова
19.10.2022 9:00:00 19.10.2022 16:00:00 Розкішне 40 років Перемоги, Виноградна(Дзержинського), Вишнева(Горького), Миру, Молодіжна(Комсомольська), Першотравнева, Польова, пров.Шкільний, Садова, Соборна(Леніна)
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 12:00:00 Садове 40 років Перемоги, Дністровська, Дружби(Родгоспна), Кишинівська, Космонавтів, Л.Українки, Молодіжна, пров.Забудівний, пров.Л.Українки, пров.Перебудовний, пров.Садовий(пров.Жовтневий), Шевченка
19.10.2022 12:00:00 19.10.2022 20:00:00 Садове 40 років Перемоги, Дністровська, Дружби(Родгоспна), Кишинівська, Космонавтів, Л.Українки, Молодіжна, пров.Забудівний, пров.Л.Українки, пров.Перебудовний, пров.Садовий(пров.Жовтневий), Шевченка
19.10.2022 7:00:00 19.10.2022 12:00:00 Сухолужжя Буджакська, Бурева Гані, Гагарина, Городня, Дністровська, Заливна, Лиманська, Львівська, Набережна, Піщана, Плавньова, пров.Гагаріна, пров.Дністровський, пров.Набережний, пров.Новий, пров.Радгоспний, пров.Рибацький, пров.Чаїрський(пров.Совхозний), Рибацька(Енгельса), ск Меліоратор, Студентова, Суворова, Чаїрська(Радгоспна), Черняховського, Шкільна, Щаслива(Кірова)
19.10.2022 12:00:00 19.10.2022 20:00:00 Сухолужжя Буджакська, Бурева Гані, Гагарина, Городня, Дністровська, Заливна, Лиманська, Львівська, Набережна, Піщана, Плавньова, пров.Гагаріна, пров.Дністровський, пров.Набережний, пров.Новий, пров.Радгоспний, пров.Рибацький, пров.Чаїрський(пров.Совхозний), Рибацька(Енгельса), ск Меліоратор, Студентова, Суворова, Чаїрська(Радгоспна), Черняховського, Шкільна, Щаслива(Кірова)



У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:
Для стаціонарних телефонів:
+38 (048) 705 90 90
Для мобільних телефонів:
+38 (068) 705 90 90
+38 (095) 705 90 90
+38 (073) 705 90 90
E-mail: сenter@oblenergo.odessa.ua
 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь