Отримання разової грошової виплати до Дня Незалежності України особами, які не перебувають на обліку в Пенсійному Фонді України « які не є пенсіонерами».

Дата: 22.08.2023 16:25

Учасники бойових дій та Члени сімей загиблих «померлих» військовослужбовців котрі згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022р. №540 "Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" в 2022 році отримували грошову допомогу до 5 травня через органи соціального захисту населення «котрі не є пенсіонерами» в цьому році, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2023року №754 « Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» грошову допомоги перенесли до дня Незалежності 24 серпня 2023року виплату здійснює Пенсійний фонд.

Просимо Вас для отримання цієї виплати підійти до Пенсійного фонду з особистим зверненням.