Вітання Мологівського сільського голови з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 09:31

Шановні жителі громади!  Щиро вітаю Вас із Днем Незалежності України!

32 роки тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини.

Цього року, День незалежності особливо важливий для нас усіх. Нині, ми в черговий раз відстоюємо Незалежність України захищаючи її від російської агресії.

Наразі ми з Вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини та незалежності.

Я вдячний усім жителям громади, які докладають максимум зусиль для нашої Перемоги над ворогом!

В цей день вшановуємо пам'ять загиблих захисників, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави, заради миру. Пам'ятаймо щодня про високу ціну нашої свободи, про подвиг гордих, світлих і відважних сердець.

Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Мологівський сільський голова                                             Олег Німачук