Конкурс «Барви Дністра»

Дата: 07.09.2023 09:19

З метою відзначення на належному рівні XV ювілейного Міжнародного бассейнового конкурсу «Барви Дністра» під девізом «Маленькі кроки до великих змін» організовується активна інформаційна кампанія щодо проведення конкурсу на території нашої громади.

Зважаючи на важливість роботи щодо формування екологічної культури та екологічного світогляду, інформування про необхідність збереження бассейну Дністра через творчість, практичну природоохоронну діяльність, культуру і традиції України та Молдови, пропонуємо долучитися до участі у Міжнародному бассейновому конкурсі «Барви Дністра» широкі верстви громадськості, від дітей до літніх людей.

Кінцевий термін подачі робіт до 01.10.2023 року.

Свої роботи учасники конкурсу можуть надсилати безпосередньо до Дністровського бассейнового управління водних ресурсів за адресою: 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23 А із позначкою «Барви Дністра». Детальна інформація щодо умов конкурсу розміщена на сайті Дністровського БУВР