Реалізація експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективнго споживання електричної енергії населенням в Україні

Дата: 15.09.2023 08:40

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.23 № 525 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням в Україні» від 10.01.2023 № 25 (далі – постанова № 25). Зокрема, розширено перелік отримувачів міжнародної технічної допомоги (далі МТД) в рамках експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням, впровадженого постановою № 25 (далі – експерементальний проект) юридичними особами – заклади охорони здоров'я та заклади освіти, які провадять відповідну діяльність.