ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ МОЛОГІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Дата: 20.10.2023 09:20

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України за № 812 від  04.08.2023 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», на виконання рішення виконавчого комітету Мологівської  сільської ради № 104 від 09.10.2023 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Мологівській сільській раді, Мологівська сільська рада інформує про початок формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Мологівській сільській раді.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Мологівській сільській раді (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Склад Ради з питань ВПО утворюється у кількості до 18-ти осіб, та складається з представників органу, при якому утворено Раду, внутрішньо переміщених осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

До складу Ради з питань ВПО, можуть входити працівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служби у справах дітей, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мологівської сільської ради, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Мологівської  сільської ради, КП «Комфорт – Сервіс» та інші.

До складу Ради з питань ВПО входять внутрішньо переміщені особи, яким виповнилось 18 років та місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є населені пункти, які входять до складу Мологівської сільської територіальної громади (села Андріївка, Бикоза, Випасне, Молога, Нове, Розкішне,  Садове, Сухолужжя) Білгород-Дністровського району Одеської області, які є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на юрисдикцію яких поширюються повноваження Мологівської  сільської ради, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

Відбір членів Ради з питань ВПО здійснюється на підставі поданих до Мологівської  сільської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

• заяви у довільній формі із зазначенням готовності працювати на громадських засадах, а також інформації про відсутність конфлікту інтересів;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради з питань ВПО;
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

Документи у паперовому вигляді подаються за адресою: Одеська область, Білгород—Дністровський район, село Молога, вулиця Кишинівська 221 а (загальний відділ Мологівської сільської ради), в електронній формі - на електронну адресуmologa_silrada@ukr.net

Пропозиції приймаються до 03 листопада  2023 року включно. За додатковою інформацією просимо звертатися  за тел 098 453 58 51