Проведення засідання позачергової 41- ої сесії Мологівської сільської ради

Дата: 26.10.2023 10:32

25 жовтня під головуванням сільського голови Олега Німачука відбулось засідання позачергової 41- ої сесії Мологівської сільської ради VIII скликання.

На засіданні сесії обговорено питання про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022 № 758-VIII «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Мологівської сільської ради на 2022-2025 роки у новій редакції»; про схвалення цільової Програми сприяння військовій частині на 2023 рік»; про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей (будівельні матеріали); про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 23.12.2022 року № 765-VIII «Про бюджет Мологівської сільської ради територіальної громади на 2023 рік»; про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації артезіанської свердловини  за адресою вулиця Миру, 2- б село Андріївка, Білгород-Дністровського району Одеської області.

Депутатами та сільським головою прийнятті усі питання відповідно до порядку денного.