РОБОЧА НАРАДА З ГОЛОВАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 01.11.2023 16:38

Сьогодні, 1 листопада, під очільництвом голови-начальника Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША відбулась робоча нарада з головами територіальних громад та представниками правоохоронних, рятувальних та військових підрозділів.

Ряд нагальних питань щодо діяльності громад були обговорені в ході засідання, а саме про проведення заходів мобілізації на території району, оптимізацію видатків місцевих бюджетів району в умовах воєнного стану, хід виконання територіальними громадами місцевих програм соціально-економічного розвитку у 2023 році, реалізацію положень Закону України «Про управління відходами» та інших нормативно-правових актів щодо організації діяльності у сфері поводження з відходами, інформаційне наповнення офіційних медіаресурсів району в рамках висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

В результаті обговоренні відповідні особи отримали доручення.

Возможно, это изображение 5 человек и текст