Готуємося до зими: ДТЕК оновив 93 енергооб’єкти в Білгород-Дністровському районі Одещини

Дата: 07.11.2023 10:43

ДТЕК Одеські електромережі готує мережі до зими. За десять місяців в Білгород-Дністровському районі оператор системи розподілу оновив 93 енергооб’єкти для підвищення надійності електропостачання. Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Дмитро Григор’єв під час виїзної зустрічі з керівництвом Білгород-Дністровської районної військової адміністрації та головами громад.

gotuyemosya-do-zimi-dtek-onoviv-93-energoob-yekti-v-bilgorod-dnistrovskomu-rayoni-odeshchini-1

Керівник компанії відповів на найпоширеніші питання від голів громад району.

За словами керівника компанії, наразі енергетики продовжують працювати над тим, щоб якомога краще підготувати систему до початку зими. За 10 місяців 2023 року в Білгород-Дністровському районі ДТЕК відремонтував понад 240 кілометрів повітряних ліній, оновив 93 енергооб’єкти, із них — це 79 трансформаторних підстанцій розподільчих мереж та 14 підстанцій високовольтних мереж, замінив 184 опори повітряних ліній різного класу напруги та розчистив майже 215 кілометрів повітряних трас вздовж ліній електропередачі. Ці роботи необхідні, щоб знизити аварійність, підвищити надійність роботи електромереж та стійкість енергосистеми.

Керівник компанії відповів на найпоширеніші питання від голів громад району.

Як повідомити про аварійну ситуацію?

В компанії для цього працюють зручні дистанційні сервіси. Подати аварійну заявку можна через:

Чи вистачає світла всім клієнтам?

За інформацією НЕК Укренерго наразі виробництва електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів.

Для Одеської області не доведені ліміти енергоспоживання. Всі клієнти зі світлом.

Три рази на тиждень на сторінці фейсбук та офіційному сайті ми інформуємо клієнтів про ліміти. Якщо щось зміниться — актуальна інформація буде оперативно з’являтися на наших інформаційних майданчиках.

Перед початком опалювального сезону 2023-2024 років ДТЕК Одеські електромережі завершив цикл зустрічей з керівниками РДА та головами громад районів Одеської області. Наступного року візити в громади відбудуться за підсумками проходження зими. Головна мета зустрічей — розв’язання нагальних питань та зворотний зв’язок від клієнтів компанії задля покращення якості послуг з розподілу електроенергії.