ОГОЛОШЕННЯ КП "КОМФОРТ -СЕРВІС" ІНФОРМУЄ

Дата: 10.11.2023 16:47

Вітаємо шановні користувачі послуг централізованого водопостачання та поводження ТПВ (вода та сміття).

Вищевказані послуги у Мологівській територіальній громаді надає КП «Комфорт – Сервіс». (с. Молога вулиця Кишинівська 221 а)

У разі, якщо у вас відсутня можливість прибути до комунального підприємства для сплати за послуги (вода та сміття), це можливо зробити за допомогою терміналів,  які знаходяться за такими адресами:

в селі Молога (вулиця Кишинівська 321 а (магазин «Зустріч»), вулиця Кишинівська 221 (магазин «Престиж»),вулиця Кишинівська 153 а (ПП Івушка),вулиця Кишинівська 32 а («Кошик»)

в селі Випасне

вулиця Турлацька 180 (Костенко А.В.), вулиця Турлацька 52 а (магазин «Кузя»), вулиця Кишинівська 38 а (магазин зупинка «Карасі»), вулиця Кишинівська 236 (ФОП «Скорик»), вулиця Кишинівська 272 (магазин Сусід), вулиця Кутузова 10  (магазин Власенко)

село Сухолужжя

вулиця Свято - Троїцька 11 а (магазин)

село Бикоза

вулиця Центральна 77

Також за вказані послуги можна сплатити у поштових відділеннях, банківських установах, самостійно через  Приват24  та інших додатках в мобільних телефонах за реквізитами:

ЄДРПОУ 40430436, р/р UA313052990000026003014911936 в призначенні платежу обов'язково вказати послугу яку оплачуєте, ПІБ, адресу.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380975651615