Профілактика сказу!

Дата: 20.11.2023 11:16

«Хочеш мати друга? Будь другом!»

Правила догляду за домашніми тваринами та безпечного поводження з ними.

З метою підвищення обізнаності громадян щодо поводження з домашніми улюбленцями, а також інформування стосовно профілактики сказу, пропонуємо переглянути брошуру «Хочеш мати друга? Будь другом». В ній розміщені правила догляду за домашніми тваринами та безпечного поводження з ними.

Брошуру можна переглянути за покликанням.

Матеріали розроблено ВООЗ у співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’я МОЗ (ЦГЗ) та у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров’я тварин (WOAH) за фінансової підтримки Уряду Німеччини.