Одеська обласна адміністрація повідомляє!

Дата: 12.01.2024 08:15

Даємо старт крутому проекту - змаганням всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч».

Команди змагатимуться у таких видах спорту як футзал, баскетбол, спортивне орієнтування, волейбол, черлідинг.

Від Одеської області вже зареєстровано 162 команди. Реєстрація триває до 1 лютого.

В якості амбасадорів проекту залучено видатних спортсменів Одещини. Упевнений, їх власний приклад додасть нашим дітям потужної мотивації.

Усі заходи будуть проводитися в координації з правоохоронними органами, що дозволить убезпечити дітей від ризиків, які можливі в умовах воєнного часу.

Якщо ви не байдужі до спорту і бажаєте принести перемогу своїй школі, громаді, області, країні - долучайтеся!

#разомпереможемо

#плічопліч