Мологівська сільська рада об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Поліцейські Одещини затримали аферистів, які «продавали» в мережі дрони на потреби ЗСУ

Дата: 07.03.2024 15:25
Кількість переглядів: 37

поліцейські одещини затримали аферистів, які «продавали» в мережі дрони на потреби зсу

▪️ Кіберполіцейські Одещини спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Одеській області викрили двох осіб, які привласнювали кошти громадян під приводом продажу квадрокоптерів та пригону автівок з-за кордону на потреби захисників України.

▪️ Один із підозрюваних підшукував банківські картки дропів і продавав їх своєму спільнику за криптовалюту в еквіваленті 200 доларів. Останній надавав потерпілим реквізити придбаних карток для внесення передплати за неіснуючий товар або транспортування автівок.

🔗 Деталі: https://bit.ly/3V2NByw

Кіберполіція