Профілактичний рейд Служби у справах дітей Мологівської сільської ради спільно з представниками ювенальної превенції

Дата: 14.03.2024 16:23

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які належним чином виконують свої обов'язки з виховання та утримання дітей, сприяння у нормалізації соціально – психологічного клімату в родинах.

Служба у справах дітей Мологівської сільської ради у складі начальника - Наталі Данилюк, спеціаліста – Алли Сочинської, спільно з інспектором ювенальної превенції ГУНП Одеської області Білгород – Дністровського відділу поліції капітаном поліції – Дмитром Кірковим 14 березня 2024 року, з метою попередження дитячої бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім'ї, а також підтримки сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та захисту прав дітей у таких сім'ях, провели профілактичний рейд в селах Сухолужжя, Випасне, Молога, Бикоза Мологівської сільської ради.

У ході рейду було здійснено обстеження матеріально – побутових умов проживання 16 родин, в яких виховуються 34 дітей.

За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз'яснювально – профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов'язків, дотримання санітарно – гігієнічних норм у будинках та не допущення фактів жорстокого поводження з дітьми, контроль за перебуванням дітей у вечірній та нічний час.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем і що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш відповідальними, намагаються створити належні умови для проживання, виховання розвитку дітей.

Служба у справах дітей звертає увагу, що сааме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання обов'язків щодо виховання та утримання дітей.