16 БЕРЕЗНЯ В ОДЕСІ ТА ОБЛАСТІ ОГОЛОШЕНО ДЕНЬ ЖАЛОБИ

Дата: 15.03.2024 15:21

Згідно розпорядження очільника Одеської ОВА Олега Кіпера 15 березня 2024 року в Одеській області оголошено днем жалоби

Внаслідок ворожої терористичної атаки 15 березня 2024 року по місту Одеса зазнали ракетних уражень об'єкти цивільного призначення та житлові будинку. Загинули та постраждали ціивільні люди, а також медики та рятувальники під час виконання службових завдань.

У день жалоби на всій території області приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

В цей день утриматись від проведення розважально -концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на регіональному та місцевому рівнях.

Російська держава-агресор продовжує кривавий терор проти цивільного населення Одещини і буде нести відповдальність за вчинені злочини проти мирних громадян.