Результати проведення Дня довкілля на території Мологівської територіальної громади

Дата: 15.04.2024 09:49

12 квітня 2024 року на території Мологівської сільської ради відбувся суботник, в рамках двомісячника благоустрою, в якому взяли участь працівники сільської ради та працівники усіх структурних підрозділів.

Під час суботника було проведено прибирання території Мологівської громади.

В селі Молога провели прибирання території навколо сміттєзвалища, очищення узбіччя дороги від сміття.

Працівниками шкіл та дошкільних закладів, учнями по всім населеним пунктам приведена в належний стан територія шкіл та пам'ятників загиблим воїнам-односельцям.

Кожен вніс свій внесок до впорядкуванню та благоустрою території, підтримання санітарного стану.

Такі заходи з покращення благоустрою території мають на меті зробити село більш привабливим та комфортнішим для життя місцевих мешканців.

Після завершення робіт було відзначено, що територія Мологівської громади стала значно охайнішою та привабливішою.

Такі ініціативи демонструють високу свідомість громади та допомагають у збереженні навколишнього середовища.

Також хочемо подякувати небайдужим жителям нашої громади, котрі прийняли участь у суботнику та провели роботу по прибиранню місць загального користування прилеглих до прибудинкових територій.

Тім, хто не встиг або не зміг долучитися до акції пропонуємо не зволікати, а докласти максимум власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою нашої території.

Від імені сільського голови Олега НІМАЧУКА висловлюємо щиру подяку всім і кожному, хто долучився роботою, технікою до організації благоустрою в нашій громаді, за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання населених пунктів. Шана всім, хто знайшов для цього час.