До відома мешканців! Інформація про  Порядок організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву

Дата: 15.04.2024 16:11

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», з метою реалізації в громаді Програми базової підготовки України до національного спротиву, Мологівська сільська рада доводить до відома мешканців інформацію про  Порядок організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву,затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 № 1443.

Згідно п.2 даного Порядку « Загальновійськова підготовка громадян здійснюється в мирний час та особливий період незалежно від політичних та інших вподобань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання з метою формування в суспільстві готовності до стійкого опору агресору, зокрема в інформаційному просторі, патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття та підтримання громадянами знань та практичних вмінь, необхідних для захисту України.» та п.10 «Базова підготовка проводиться з громадянами призовного віку, військовозобов’язаними та резервістами, які не проходили військову службу, іншими громадянами, які не виконують військового обов’язку в запасі».

Особи, які ознайомились з даним документом та виявили бажання пройти загальновійськову підготовку, можуть подати свою кандидатуру на навчання, звернувшись до сільської ради для надання особистих даних до 25 квітня 2024

За інформацією звертатися до Мологівської сільської ради за адресою с. Молога вулиця Кишинівська 221 а або за тел. 0984198115