Заходи до  Дня пам’яті та примирення

Дата: 09.05.2024 08:38

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Запроваджуючи цю пам’ятну дату, Україна прагнула доєднатися до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні, пошанування всіх борців із нацизмом та жертв війни.

7 травня 2024 року з нагоди Дня пам’яті та примирення працівниками Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області спільно з представниками Публічної бібліотеки Білгород-Дністровської МТГ для   суб’єктів пробації  проведена виховна година  на тему «У бронзі і граніті, у книгах і піснях- їх подвиг буде жити у віках». В ході заходу декламувалися вірші на тематику зустрічі автора Вікторії Осадчук бібліотекара читальної зали. Продовжуючи заходи,  8 травня 2024 року для засуджених осіб, які вчинили злочин проти основ національної безпеки України проведена  виховна година  на тему «Пам’ятаємо, шануємо». Метою заходу було виховання почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України. Під час зустрічі присутні переглянули документальну стрічку «Крик чорнозему» режисера Сергія Череватого, яка була презентована мережею  DOCU/CLUB.Після перегляду фільму учасники хвилиною мовчання вшанували загиблих часів Другої світової війни та прийняли участь у покладанні квітів на меморіалі Слави.