НАГЛЯДОВА РАДА ФОНДУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЗАТВЕРДИЛА НОВУ ПРОГРАМУ «ГРІНДІМ»

Дата: 24.05.2024 14:32

Фонд енергоефективності запустив нову Програму “ГрінДІМ”, яка надаватиме часткове відшкодування вартості за встановлення сонячних електростанцій та теплових насосів.

Фінансування

За умовами Програми Фонд надаватиме гранти на безоплатній та безповоротній основі. Сума гранту — 70% вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку.

Грант включає часткову компенсацію вартості основного обладнання, додаткових необхідних матеріалів та сертифікації енергетичної ефективності.

На встановлення сонячних електростанцій учасники Програми можуть отримати 1 млн грн, а на встановлення теплових насосів — 2  млн грн.

Етапи участі у Програмі

Механізм Програми «ГрінДІМ» максимально спрощений та прозорий: готуючись до участі, учасникам слід провести загальні збори, замовити проведення енергоаудиту будинку, визначитися з обладнанням яке буде встановлюватись і заповнити опис проєкту. Підготувавши необхідні документи, учасник подає заявку на участь у Програмі, після схвалення якої може приступати до розробки проєкту та закупівлі обладнання. Далі виконуються  монтажні роботи та проводиться повторна сертифікація будинку, після чого учасник подає до Фонду заявку про завершення робіт. Схваливши її, Фонд компенсує  70% вартості обладнання та матеріалів.

Хто може стати учасником

Учасниками програми можуть стати багатокварні будинки, в яких створено ОСББ або ЖБК.

Детально ознайомитись з Програмою “ГрінДІМ” можна на сайті https://eefund.org.ua/greendim/

Не гайте часу та приєднуйтесь до Програми “ГрінДІМ” щоб вже підготуватись до нового опалювального сезону.