Психологічне насилля. Виклики та протидія
В рамках інфомаційно-комунікаційних заходів фахівцями Білгород-Дністровського РВП ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» та Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській областідля студентів Професійно – технічного училища були проведені профілактичні лекції на тему «Психологічне насилля. Виклики та протидія».
В ході інтерактивної бесіди студенти ознайомилися з інформацією про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.
Про що говорили:
Що таке булінг
Хто є сторонами булінгу
Хто може страждати від булінг
Які є види булінгу
Що таке кібербулінг
До кого звернутися в ситуації булінгу
Який номер телефону Національної дитячої «гарячої лінії»
Метою проведення заходу з протидії булінгу є вміння здобувачів освіти контролювати себе у ситуації булінгу, розрізняти конфліктні ситуації і ситуації булінгу, знати способи зупинити булінг, формування навичок толерантного спілкування та виховання почуття поваги та гідності.
Хто б не чинив так із вами, пам’ятайте: ви цього не заслуговуєте, і це не ваша провина. Ніхто не має права вас ображати, принижувати чи обмежувати ваші права. Якщо ви або хтось із ваших знайомих зазнає психологічного насильства, варто звернутися по допомогу. Тим паче зараз в Україні психологічне насильство вважається протиправним діянням.