До уваги осіб, що ведуть рибогосподарську діяльність

Мологівська сільська рада доводить до вашого відома про прийняття Закону України від 21 березня 2023 року №2989-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів Українм щодо удосконалення державного регулювання в галузі рибного господарства, збереження та раціональнеого використання водних біоресурсів та сфери аквакультури" .

09:31:18 16.05.2023

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «ТИ ЯК?», створена за ініціативи першої леді Олени Зеленської, для подальшого надання послуг з психосоціальної підтримки для громадян, які потребують таких послуг.

11:10:37 28.04.2023

Власники сільськогосподарських тварин повинні реєструвати та ідентифікувати своїх тварин!

Відповідно до статті 4 Закону України "Про ідентифікацію та реєстрацію тварин", об'єктом ідентифікації та реєстрації є сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози.

08:51:44 24.04.2023

22 БЕРЕЗНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ - ЗБЕРЕЖИ ВОДНІ РЕСУРСИ

Прості кроки по збереженню водних ресурсів, які може зробити кожен:  вчасно закривати кран на кухні чи у ванній кімнаті - берегти десятки літрів чистої води;  користуватися пральною та посудомийною машинами при повному завантаженні;  віддавати перевагу душу замість ванної;  вимикати воду під час чищення зубів; користуватися унітазом з двома режимами зливу;  не використовувати фосфатні миючі засоби, бо фосфати призводять до загрозливого «цвітіння» водойм;  не засмічувати водойми побутовими відходами;  не мити машини на берегах річок та озер. Ви не тільки зекономите власні кошти, а й подбаєте про майбутнє своїх дітей, які мають право пити чисту воду. Пам’ятайте, що якісна вода - це основа вашого здоров'я!

08:23:56 22.03.2023

Проект договору Про співробітництво територіальних громад

Мологівська сільська рада,  у відповідності до статті 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», оприлюднює для обговорення проект договору Про співробітництво територіальних громад, пропозиції та зауваження приймаються на електронну адресу: mologa_silrada@ukr.net

17:30:50 07.03.2023