про оприлюднення проекту регуляторного акту

про оприлюднення прое кту  регуляторного  акту

«Про встановлення місцевих податків і зборів  на території Мологівської сільської територіальної  громади».

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення  на офіційному веб-сайті Мологівської сільської ради оприлюднюється проєкт рішення Мологівської сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів  на території Мологівської сільської територіальної  громади»,  з аналізом їх регуляторного впливу.

З текстом проєкту рішення та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Мологівської сільської  ради за адресою: Одеська область Білгород-Дністровський  район  село Молога,  вулиця Кишинівська,221а,   а також на сайті Мологівської сільської  ради за електронною адресою http://mologivska.gromada.org.ua.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  протягом місяця  з дня оприлюднення проєкту рішення за поштовою  адресою: 67751 Одеська область Білгород-Дністровський  район  село Молога,  вулиця Кишинівська,221а.