Мологівська сільська рада об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

інформує

«Підсумки реалізації донорсько-партнерських відносини в сфері волонтерської діяльності пробації»

По закінченню року, в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, 5 грудня 2022 року була проведена робоча зустріч начальника відділу пробації Наталією Коротковою та волонтером уповноваженого органу з питань пробації Оленою Боян з метою підведення підсумків реалізації донорсько-партнерських відносини в сфері волонтерської діяльності пробації. Під час зустрічі були визначені пріоритетні напрямки соціально-виховної роботи з особами міра покарань, яких непов’язана з позбавленням волі та обговорення проблемних питань, які виникають при здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з підобліковими соціально- виховної роботи, шляхи їх вирішення, а також алгоритм дій стосовно подальшої спільної роботи. Наприкінці робочої зустріч Наталія Короткова привітала волонтера пробації з професійним святом і подякувала їм за тісну співпрацю, за відданість справі, активну громадську позицію, особистий внесок у забезпечення безпеки та підтримки громадян на шляху до правослухняного життя, а також була вдячна присутнім за прийняту участь у роботі із клієнтами пробації. Волонтерська діяльність як прояв милосердя і доброчинності буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі.

17:00:17 11.12.2022

Семінар щодо запобігання торгівлі людьми

Багато українських громадян одержують пропозиції працювати або навчатися за кордоном. На жаль, не завжди такі пропозиції закінчуються на користь заробітчан. Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками. Україна булла серед перших країн у Європі, яка ще у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. Сьогодні у Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею. Саме з метою попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна–Украінчук для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області був проведений профінформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми». В ході роботи Анастасія акцентувала увагу учасників заходу, якщо людина тільки збирається за кордон, то обов’язково вона повинна скористатися порадами для тих, хто їде навчатися чи працювати за кордон. Відповідну інформацію та допомогу можна отримати і в місцевих центрах зайнятості, і в державних та громадських організаціях, що надають допомогу людям, які опинилися у важких ситуаціях, місцевих правоохоронних органах.

14:12:32 07.12.2022

«ВІЛ/СНІД. Стосується кожного!»

  Життя – це те, що людина більш за все намагається зберегти і менш за все береже. Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим. А це можливо тільки за умови міцного здоров’я. І, щоб бути здоровим потрібно його берегти. Щодня, щохвилини, особливо напередодні 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом  ми повинні пам’ятати, що життя – найцінніше , що є в людини. Тому, 1 грудня 2022 року Білгород-Дністровським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «ВІЛ/СНІД. Стосується кожного!». Мета заходу – поглиблення та розширення знань учасників про Віл- інфекцію та СНІД, формування навичок відповідальної поведінки та заохочення вести моральний і здоровий спосіб життя. В ході групового заходу виявили рівень знань та поінформованістьпідоблікових, визначили їхнє ставлення до проблеми СНІДу. Спонукали учасників до усвідомлення зв’язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих. Крім того, поглибили знання осіб щодо СНІДу, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики, а також сформували адекватне розуміння проблеми існування хвороби СНІД, толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Вкінці заходу підвели підсумки, роблячи акцент на тому, що проблема поширення ВІЛ- інфекції в Україні, на жаль, набирає обертів. Отже, не можна сидіти, склавши руки, тому що бездіяльність ще ніколи не розв’язувала жодної проблеми.

14:18:32 05.12.2022

«Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями»

«Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями» Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006), лауреат Нобелівської премії миру Щороку 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності (InternationalDayforTolerance). Саме цього дня 1995 року на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО було одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності.Під толерантністю в Декларації розуміється «повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності». Декларація проголошує «визнання того, що люди за своєю природою розрізняються за зовнішнім виглядом, соціальним становищем, мовою, поведінкою і цінностями й мають право жити в світі і зберігати свою індивідуальність». 17 листопада 2022 року фахівцями Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для під облікових суб’єктів пробації було проведено виховних захід на тему «Толерантність – крок до гуманності». Даний захід направлений на розвиток толерантності, виховання терпимості та розуміння індивідуальності кожної особистості, соціальної групи нації. В ході заняття учасники вчилися взаємодіяти на засадах поваги та толерантності, досліджували особистий простір у взаємодії з іншими.Засвоювали звички толерантної поведінки та застосування їх у спілкуванні.

16:48:55 21.11.2022

Інформування про новації на ринку праці

8 листопада 2022 року Білгород-Дністровським міськрайонним центром зайнятості для суб’єктів Білгород-Дністровського районного відділу пробації був проведений інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Спеціаліст центру зайнятості розповіла приступнім про основні новації Закону щодо реформування служби зайнятості №2622-ІХ, зокрема: особливості обслуговування безробітних у період воєнного стану, нові інструменти сприяння зайнятості, додаткові заходи по подоланню тривалого безробіття, зміни підходів до стимулювання зайнятості найбільш вразливих осіб тощо. Також акцентували увагу на осучаснення підходів щодо підбору підходящої роботи, нові можливості по підвищенню конкурентноздатності на ринку. По завершенню заходу, слухачам було надано індивідуальну консультацію щодо отриманих направлень та ознайомлено з буклетною продукцією служби зайнятості.

16:52:34 14.11.2022

«Емоції – дивовижний світ»

Кожна людина живе у своєму афективному просторі. Одні люди спроможні розпізнавати величезну гаму переживань, іншим це недоступно: деякі вміють контролювати інтенсивність вияву своїх емоцій, другі неспроможні до цього. Адже емоції супроводжують різні прояви життєдіяльності людини і є одним із головних механізмів внутрішньої регуляції її психічної діяльності та поведінки. Психологом Білгород-Дністровського районного відділу Оленою Чумак для суб’єктів пробації було проведено тренінгове заняття на тему: «Емоції - дивовижний світ». Метою тренінгу є формування емоційного інтелекту підоблікових відділу пробації, розуміти власні емоції та емоції оточуючих. В ході тренінгу було роз’яснено початок формування емоційного світу особистості можливість тренування емоційної компетентності, розвивати емоційний світ особистості, а також вміння конструктивно управляти та усвідомлення своїх емоцій. Так як, саме на цій основі базується підвищення рівня емоційної компетентності та пролонгована у часі і націлена на те, щоб за будь-яких умов навчити особистість будувати відносини як із самим собою, так і з іншими. Під час заняття у суб’єктів пробації виникали деякі питання, що до емоційної поведінки і конструктивного спілкування, на що їм було надано обґрунтовані відповіді та підведені підсумки групової роботи. Наприкінці заходу, психологом уповноваженого органу з питань пробації були надані практичні рекомендації як справлятися з власними негативними емоціями та почуттями, а також підкреслила, що емоційна поведінка людини вдосконалюється упродовж усього його життя.

14:12:59 26.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь